Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Sklep na ten moment jest w trakcie końcowych prac.
Niebawem startujemy : ).
Jeśli chcesz być na bieżąco z promocjami, rabatami oraz najważniejszymi informacjami zarejestruj się i zapisz się do newslettera.
Za utrudnienia przepraszamy.

Zakład Doskonalenia Zawodowego z Łodzi to placówka, której głównym zadaniem jest realizacja ogólnokrajowego programu edukacji wśród osób dorosłych i młodzieży w zakresie oświaty, wychowania, kształcenia, dokształcania i doskonalenia kwalifikacji zawodowych. Jesteśmy organizacją pozarządową z ponad 70-letnią tradycją. Zakres naszej działalności obejmuje rynek edukacyjny na terenie całego kraju.

Jako placówka oświatowa posiadamy swoje ośrodki i szkoły na terenie całego województwa łódzkiego – 17 szkół niepublicznych dla młodzieży oraz dorosłych z uprawnieniami szkół publicznych oraz 9 Ośrodków Kształcenia Zawodowego, w których prowadzimy szkolenia i kursy zawodoweod kursów budowlanych i spawalniczych po kursy księgowości.

Działamy w takich miastach, jak: Łowicz, Łódź, Opoczno, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Skierniewice, Zduńska Wola oraz Zgierz.